Libre 2026-2027
Dave Leenders
Libre
Aanvang
1,866
Algemeen
1,683
Hoogste serie
8
Resultaten
Gespeeld4
Gewonnen3 75,00%
Remise0 0,00%
Verloren1 25,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
District Nijmegen KNBB1 competitie
Spelsoort
Libre
Te maken
204
Gemaakt
197
Beurten
117
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↓ 9,8%
1,866 naar 1,683
Vorm laatste partijen
G
V
G
G
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne2,550
Hoogste serie8
Kortste gewonnen partij20 brt
Meeste partijpunten10
Thuis versus uit
Thuis2 gespeeld50,00% winst1,826 moy.
Uit2 gespeeld100,00% winst1,569 moy.
Per spelsoort
Libre4 gespeeld75,00% winstHS 8
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Harry van der Valk1 partijen100,00% winst1,545 moy.
Harold Berends1 partijen0,00% winst1,375 moy.
Tonnie van Helvoort1 partijen100,00% winst2,550 moy.
Marcel Vervoort1 partijen100,00% winst1,593 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
4 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | D.L.S. 06 | 4 |
Gespeelde wedstrijden
4 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29-09-2026 | C3 | Vriendenkring 05 | Harry van der Valk | 51 | 51 | 33 | 1,545 | 10 | 8 | 1,545 | Gewonnen | Details |
| 2 | 15-10-2026 | C3 | De 3sprong 03 | Harold Berends | 51 | 44 | 32 | 1,375 | 8 | 8 | 1,461 | Verloren | Details |
| 3 | 22-10-2026 | C3 | De Wester 04 | Tonnie van Helvoort | 51 | 51 | 20 | 2,550 | 10 | 8 | 1,717 | Gewonnen | Details |
| 4 | 27-10-2026 | C3 | De Treffers 04 | Marcel Vervoort | 51 | 51 | 32 | 1,593 | 10 | 7 | 1,683 | Gewonnen | Details |
| Totalen | 204 | 197 | 117 | 38 | 8 | 1,683 | |||||||